|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Ginger D90 10xE27 V1892
Артикул
V1892
В наявності
4 253 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 10 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
| Максимальна висота | 55 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 4 |
| Розмір упаковки | 52х34х35 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Мінімалістичний стельовий світильник на 6 або 10 плафонів в корпусі метал чорного кольору. Плафони доступні у 3-х варіантах : прозорий, прозорий із хромовою ниткою або графітовий.

Кур'єром по Києву