|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Grazia D110 10xE27 V207
Артикул
V207
В наявності
6 075 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 10 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
110 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
110 см |
| Максимальна висота | 70 см |
| Мінімальна висота | 43 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Стельова люстра у латунному каркасі із білими матовими плафонами. Модель прдставлена на 6, 8, 10 та 12 плафонів.

Кур'єром по Києву