|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Handy D55 15xG9 V1597
Артикул
V1597
В наявності
6 220 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 15 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
55 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
55 см |
| Максимальна висота | 155 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Вага (кг) | 3 |
| Розмір упаковки | 50х50х28 см |
Опис
Підвісна люстра в хромі з білими плафонами Максимальна потужність лампочки, яка підійде за розміром плафону - 4 Вт

Кур'єром по Києву