|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Handy D72 25xG9 V1709
Артикул
V1709
В наявності
7 436 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 25 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Графіт |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
72 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
72 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір упаковки | 69х69х26 см |
Опис
Підвісна люстра у хромованому каркасі та з мініатюрними графітовими плафонами

Кур'єром по Києву