|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Haze D55 5xE27 V1700
Артикул
V1700
В наявності
2 945 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 5 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
55 см |
| Максимальна висота | 110 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 4 |
| Розмір упаковки | 61х51х21 см |
Опис
Люстра з чіткими лініями у каскадному корпусі двох кольорів: чорний та латунь з ніжними матовими плафонами

Кур'єром по Києву