|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Infinity D60 10xG9 V1623
Артикул
V1623
В наявності
6 031 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 10 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Максимальна висота | 180 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Вага (кг) | 3 |
| Розмір упаковки | 56х56х23 см |
Опис
Підвісна люстра-кільце в чорному металевому корпусі з підвісними білими плафонами. Дана модель люстри представлена у двох розмірах, діаметром 60 та 80 см на 10 та 14 плафонів відповідно.

Кур'єром по Києву