|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Iro D50 5xG9 V3062
Артикул
V3062
В наявності
3 158 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 5 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 33 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 2 |
| Розмір упаковки | 49х34х25 см |
Опис
Мініатюрна стельова люстра у формі кільця в корпусі метал чорного кольору з прозорими плафонами Плафони різних розмірів хаотично розміщені по діаметру корпусу, це створює враження мильних, повітряних бульбашок В комплекті лампочки 3 Вт (4000К - нейтральне денне світло)

Кур'єром по Києву