|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Juno D75 H65 8xE27 V662
Артикул
V662
В наявності
4 450 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
75 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
75 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | латунь |
Опис
Люстра стельова в металевому корпусі на 8 плафонів із латунною фурнітурою. Діаметр люстри 75 см. Довжина ріжків 20 см. Ця модельлюстри представлена у двох комплектаціях: на 6 або 8 плафонів.

Кур'єром по Києву