|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Keke D60 H25 6xG9 V5144
Артикул
V5144
Немає в наявності
5 315 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Графіт |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Стельова люстра в металевому корпусі кольору латунь з неймовірно красивими гранчастими плафонами двох кольорів: прозорий та графіт. Дана модель люстри доступна у двох комплектаціях: на 6 плафонів - діаметр 60 см на 8 плафонів - діаметр 90 см Завдяки висоті 25 см, ця модель - ідеальний вибір для кімнат із низькими стелями, де потрібно поєднати функціональність із дизайном.

Кур'єром по Києву