|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Leonardo D75 L80 6xG9 V5162
Артикул
V5162
В наявності
4 585 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
75 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Серія люстр в металевому корпусі з матовими білими скляними плафонами. Головною особливістю цієї моделі є плафони різного діаметра ( ; 10 см і ; 12 см), що додає витонченості та сучасності. Люстри оснащені цоколем 9, лампочки входять до комплекту. Серія представлена в двох кольорах корпусу (чорний та латунь) та в 3-х комплектаціях: На 4 плафони-розмір 80х55 см, висота 25 см На 6 плафонів-розмір 80х75 см, висота 25 см На 8 плафонів-розмір 85х85 см, висота 30 см Завдяки своїм чистим лініям і стриманій елегантності, ці люстри чудово підходять для будь-яких приміщень, надаючи їм сучасного стилю та затишної атмосфери. Ідеальний вибір для кімнат із низькими стелями, де потрібно поєднати функціональність із дизайном.

Кур'єром по Києву