|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Leonardo D85 H30 9xG9 V1028
Артикул
V1028
В наявності
7 025 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 9 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 3 |
| Розмір упаковки | 46х46х27 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Стельова люстра в латунному корпусі з вигнутими ріжками на 4 лампи в білих матових плафонах. Лампи для цієї люстри ідуть в комплекті. Дана модель люстри представлена на 4,6 та 9 ламп.

Кур'єром по Києву