|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Line D60 8xE27 V104
Артикул
V104
Немає в наявності
6 415 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Максимальна висота | 140 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Золотий |
| Тип | B |
Опис
Люстра кругла в чорному металевому корпусі із золотою фурнітурою. Ця модель люстри представлена у трьох кольорах скляного плафона: білий матовий, графітовий та прозорий. Висота люстри регулюється, мінімальна висота оптимпльно до 40 см. Діаметр 60 см (діаметр кільця 37 см)

Кур'єром по Києву