|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Lisboa D60 10xG9 V284
Артикул
V284
В наявності
6 031 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 10 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Максимальна висота | 190 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Вага (кг) | 4.7 |
| Розмір упаковки | 54х52х20 см |
Опис
Люстра-кільце у двох діаметрах в корпусі чорного кольору з підвісними білими плафонами. Висота люстри регулюється. В комплекті є лампочки потужністю 3 Вт. Діаметр 60 см - 10 плафонів Діаметр 80 см - 14 плафонів

Кур'єром по Києву