|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Livi L90 12xG9 V4294
Артикул
V4294
В наявності
7 765 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 12 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 4 |
| Розмір упаковки | 75х50х20 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Мінімалістична елегантна люстра зі скляними матовими плафонами у формі кулі. Дана модель люстри представлена у 4-х варіантах комплектації, на 4, 6, 9 та 12 плафонів.

Кур'єром по Києву