|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Claus D120 H60 12xE27 V476
Артикул
V476
В наявності
4 973 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 12 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Максимальна висота | 60 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | латунь |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Сучасна модель стельової плафонної люстри доступна у комплектації на 9 (діаметр 95 см) та 12 (діаметр 120 см) білих плафонів у чорному металевому корпусі із латунною фурнітурою. Перевагою цієї моделі є поворотні ріжки (гілочки з плафонами), що дозволяє модифікувати люстру під потреби приміщення.

Кур'єром по Києву