|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Luce D65 13xG9 V412
Артикул
V412
В наявності
8 844 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 13 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 8х15 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
Опис
Люстра-пучок у металевому корпусі кольору латунь із янтарними плафонами (13 шт діаметром 15 см, цоколь G9). Загальний діаметр люстри - 65 см. Висота люстри регулюється від 30 до 130 см.

Кур'єром по Києву