|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Lunare D55 3xE27 V365
Артикул
V365
В наявності
9 325 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 1 |
|---|---|
| Кількість ламп | 3 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Графіт |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
55 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
55 см |
| Максимальна висота | 180 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 8х15 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Люстра-пучок у металевому корпусі кольору хром із графітовими плафонами (12 шт діаметром 15 см). Цоколь Е27 на 3 лампи. Загальний діаметр люстри - 55 см. Висота люстри регулюється від 25 до 180 см.









Кур'єром по Києву