|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Magic D70 8xG9 V944
Артикул
V944
В наявності
6 541 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
70 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
70 см |
| Максимальна висота | 50 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Сучасна люстра з білими матовими плафоном у металевому корпусі чорного кольору. Модель доступна на 6 та 8 плафонів. Особливістю даної моделі люсти є можливість змінювати положення плафонів (вгору або вниз) при її складнні.

Кур'єром по Києву