|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Maximilian D60 3xE27 V213
Артикул
V213
Немає в наявності
8 487 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Максимальна висота | 145 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х10 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Люстра-пучок у металевому корпусі золотого кольору із декоративними білими матовими кульками (12 шт діаметром 15 см). Цоколь Е27 на 3 лампи. Загальний діаметр люстри - 60 см. Висота люстри регулюється оптимально від 50 до 145 см. Серія люстр-пучків із білими кульками представлена у 2-х кольорах корпусу: чорний (⌀ 60 см)та золотий (⌀ 60 см)

Кур'єром по Києву