|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Mollis D110 9xG9 V789
Артикул
V789
Немає в наявності
4 965 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 9 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
110 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
110 см |
| Максимальна висота | 80 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Серія люстр на 9 та 12 білих матових плафонів у двох кольорах корпусу: чорний та латунь.

Кур'єром по Києву