|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Molokai L60 6xG9 V486
Артикул
V486
В наявності
6 815 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
Опис
Колекція люстр на 12 плафонів (6 білих з цоколем 9 і 6 чорних декоративних) у корпусі кольору хром. Завдяки своїй простоті й елегантності, ці підвісні люстри прекрасно доповнюють інтер'єр будь-якого приміщення.

Кур'єром по Києву