|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Moon D85 6xE27 V752
Артикул
V752
В наявності
5 155 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
| Максимальна висота | 85 см |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Нова колекція сучасних підвісних плафонних люстр у латунному металевому корпусі представлена на 6 та 8 білих матових плафонів. Завдяки своїй простоті й елегантності, ці люстри прекрасно доповнюють сучасний інтер'єр будь-якого приміщення. Діаметр загальний 85 см, діаметр внутрішнього кільця - 55 см.

Кур'єром по Києву