|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Mou D30 3xE27 V4020
Артикул
V4020
В наявності
2 660 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
43 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 1 |
| Розмір упаковки | 34х34х25 см |
Опис
Люстра у формі півмісяця, на якому розміщено три прозорих плафони з хромованою ниткою Модель доступна у 3-х кольорах корпусу: білий, чорний, латунь В корпусі латунь світильник лише стельовий Рекомендуємо на площу до 18 м кВ

Кур'єром по Києву