|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Nido D65 25xG4 V681
Артикул
V681
В наявності
8 005 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 25 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
| Максимальна висота | 95 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Розмір стельової основи | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Діаметр кільця-основи - 45 см, діаметр кільця з плафонами - 65 см, ширика кільця з плафонами - 20 см.

Кур'єром по Києву