|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Nodino D12 L53 G9 V3786
Артикул
V3786
Немає в наявності
1 354 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
12 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
53 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 53 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 2 |
| Розмір упаковки | 51х17х19 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Стильний та мінімалістичний підвісний світильник у видовженому корпусі метал латунь в декількох розмірах : на 1,2 або 3 плафони

Кур'єром по Києву