|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Openi V5975 6xE27 D73 L73 H25
Артикул
V5975
В наявності
3 275 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
73 |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
73 |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Стельова люстра у латунному металевому корпусі, оснащена 6-ма білими плафонами, кожен діаметром 12 см. Плафони виготовлені зі скла, мають круглу форму, вони надають люстрі сучасного та стильного вигляду. Цоколь Е27, що робить люстру зручною у використанні. Висота люстри становить 25 см, а діаметр - 73 см. Ця серія люстр представлена у 3-х комплектаціях: на 4, 6 та 8 плафонів. Вони чудово підійдуть для сучасних інтер'єрів та стануть гармонійним доповненням для віталень, спалень або кухонь, додаючи їм елегантності та сучасного шарму.

Кур'єром по Києву