|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Park D45 3xG9 V3480
Артикул
V3480
В наявності
2 195 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 47 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір упаковки | 51х31х20 см |
Опис
Підвісний світильник в корпусі метал кольору латунь з мінімалістичними білими матовими плафонами

Кур'єром по Києву