|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Pixie L120 6xE27 V510
Артикул
V510
Немає в наявності
4 165 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
| Максимальна висота | 175 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір плафона | 14 см |
| Розмір стельової основи | 60х6х2 см |
| Розмір монтажної планки | 28 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Люстра видовжена у металевому корпусі кольору латунь із 6-а білими плафонами довжиною 120 см. Ця модель люстри представлена у двох видах кріплення: тип А - у двох точках: дві стельові основки 10х2 см ( монтажні планки по 10 см) тип В - одна велика стельова основка 60х6х2 см (монтажна планка - 28 см)








Кур'єром по Києву