|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Rando V5892 7xE27 D45 L45
Артикул
V5892
В наявності
5 725 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 7 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий з візерунком |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 12х3,5 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Люстра-пучок у стильному виконанні стане яскравим акцентом сучасного інтер'єру. Металевий корпус кольору латунь у поєднанні з елегантними білими плафонами ;15 см з витонченим візерунком мармуру створюють атмосферу розкоші та тепла. Модель доступна у двох варіантах: на 7 плафонів (оптимальний діаметр композиції-45 см) та на 13 плафонів (оптимальний діаметр-45-60 см, залежно від способу розміщення). Завдяки цоколю 27 можна підібрати лампи бажаної потужності та кольору світла, що робить люстру універсальною для різних потреб. Висота підвісу регулюється, що дозволяє адаптувати модель під простір і створити гармонійну композицію, розміщуючи плафони на різних рівнях. Ця люстра ідеально підходить для зон над столами, оригінально виглядає на сходових площадках, у ресторанах, кафе, вітальнях або холах, додаючи простору вишуканості, тепла та індивідуальності.

Кур'єром по Києву