|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Ravello D60 8xG9 V3063
Артикул
V3063
Немає в наявності
8 515 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір плафона | 9 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 3 |
| Розмір упаковки | 61х30х27 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Оригінальна люстра у формі кільця в корпусі метал кольору латунь з ніжними мінімалістичними плафонами В комплекті є лампочки потужністю 3 Вт

Кур'єром по Києву