|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Riman L36 4xE27 V3962
Артикул
V3962
В наявності
3 885 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 4 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
38 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
36 см |
| Максимальна висота | 105 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір плафона | 14 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 3 |
| Розмір упаковки | 50х34х35 см |
Опис
Серія підвісних світильників та бра у розкішному кольорі корпусу латунь з скляними прозорими або білими матовими плафонами

Кур'єром по Києву