|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Rocio D68 12xG9 V3758
Артикул
V3758
В наявності
4 675 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 3 |
|---|---|
| Кількість ламп | 12 |
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
68 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
68 см |
| Максимальна висота | 60 см |
| Мінімальна висота | 28 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 3 |
| Розмір упаковки | 47х30х28 см |
Опис
Серія світильників з унікальним плафоном на два джерела світла: скляний графітовий плафон з цоколем 9 та плафон у вигляді споту з цоколем 10 Серія складається з: - основної люстри на 6 плафонів, що розміщені по колу корпусу - з двох розмірів на 3 та 5 плафонів на видовженому корпусі - бра - торшер - настільна лампа



Кур'єром по Києву