|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Sent D90 H25 8xE27 V160
Артикул
V160
В наявності
3 775 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Графіт |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 19х13х3 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Сучасна стельова люстра з графітовими скляними круглими плафонами у металевому корпусі кольору хром. Завдяки якісному плафону світло неймовірно розсіюється та має приємний вигляд. Діаметр люстри - 90 см, а висота - 25 см. Ріжки люстри довжиною 25 см і 8 см. Ця модель люстри в хромованому корпусі представлена у 3-х кольорах плафона: білий, прозорий та графітовий.

Кур'єром по Києву