|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Sent D72 H25 4xE27 V166
Артикул
V166
В наявності
1 785 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 19 |
|---|---|
| Кількість ламп | 4 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Графіт |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
72 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
72 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 19х13х3 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | в коридор, передпокій |
Опис
Сучасна стельова люстра з графітовими скляними круглими плафонами у металевому корпусі кольору хром. Завдяки якісному плафону світло неймовірно розсіюється та має приємний вигляд. Діаметр люстри - 72 см, а висота - 25 см. Ріжки люстри довжиною 25 см і 8 см. Ця модель люстри в хромованому корпусі представлена у 3-х кольорах плафона: білий, прозорий та графітовий.





Кур'єром по Києву