|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Vesper D50 6xE27 V3289
Артикул
V3289
Немає в наявності
3 034 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Сатин-нікель |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 2.5 |
| Розмір упаковки | 65х25х65 см |




Кур'єром по Києву