|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами з візерунком 9513/2 GD V4679
Артикул
V4679
В наявності
725 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 2 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Прозорий з візерунком |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Розмір плафона | 12х10 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 4.5 |
| Розмір упаковки | 68х36х26 см |
| Тип приміщення | в коридор, передпокій |
Опис
Люстра з плафонами з чорно-білим візерунком на 2 або 3 лампи

Кур'єром по Києву