|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з вбудованими світлодіодами на 9 плафонів AOC 19/9 AB LED V1044
Артикул
V1044
В наявності
4 125 грн
5 155 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 1 |
|---|---|
| Кількість ламп | 9 |
|
Цоколь
|
LED |
| Потужність, Вт | 18 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Вага (кг) | 3 |
| Розмір упаковки | 51х51х40 см |
Опис
Сучасна стельова люстра в корпусі метал кольору латунь з прозорими плафонами, всередині яких вбудовані світлодіоди Люстра доступна на 9, 12 або 15 плафонів Потужність люстри: 9 плафонів - 18 Вт 12 плафонів - 24 Вт 15 плафонів - 30 Вт






Кур'єром по Києву