|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Лофт світильник у формі трикутника в білому кольорі 11817/1 WT V3166
Артикул
V3166
В наявності
725 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
| Максимальна висота | 110 см |
| Мінімальна висота | 34 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
Опис
Підвісні світильники в стилі Лофт з металевим корпусом у формі трикутника в білому кольорі зі скляним янтарним або графітовим плафоном

Кур'єром по Києву