|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Металева люстра на 3 плафони з елементами дерева 51898/3 V1335
Артикул
V1335
В наявності
1 425 грн
1 780 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 19 |
|---|---|
| Кількість ламп | 3 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал + деревина |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Сатин |
Опис
Люстра виконана із металу чорного кольору з дерев’яною фурнітурою та фурнітурою сатин. Янтарні плафони діаметром плафону 15 см з цоколем Е27. Є регулюючий механізм. Ця модель представлена у комплектації 3 та 5 плафонів.







Кур'єром по Києву