|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Металеве бра в стилі Лофт у чорному корпусі W 8180/1 V2151
Артикул
V2151
В наявності
965 грн
1 205 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 46 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
17 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
28 см |
| Відступ від стіни | 25 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Тип | А |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Бра для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Рекомендуємо бра для створення додаткових джерел освітлення просторих кімнат, або локальних зон. Модель можна замовити в одному із двох кольорів плафона - янтар або графіт.







Кур'єром по Києву