|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Мінімалістична модель світильника у видовженому корпусі на 4 плафони Y 8857B-4 V4085
Артикул
V4085
В наявності
3 255 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 4 |
|---|---|
|
Цоколь
|
GU10 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
10 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
123 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
| Розмір плафона | 10х5 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 1 |
| Розмір упаковки | 86х18х16 см |
Опис
Стильна мінімалістична модель світильника у видовженому корпусі золотого кольору з чорними плафонами-спотами Модель доступна на 3,4,5,9 та 12 ламп

Кур'єром по Києву