|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Мінімалістична підвісна люстра з чорному каркасі SG-31 BK V3325
Артикул
V3325
В наявності
3 764 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 26 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
| Максимальна висота | 210 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
| Тип | А |
Опис
Модель доступна у двох розмірах: 90 та 120 см А також у двох кольорах корпусу: чорний та білий

Кур'єром по Києву