|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Мінімалістичнe бра LED у корпусі coffee 2281/1S CF V1897
Артикул
V1897
В наявності
585 грн
730 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 12 |
|---|---|
|
Цоколь
|
LED |
| Потужність, Вт | 8 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Coffee |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
22 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Розмір упаковки | 23x23x12 см |






Кур'єром по Києву