|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Мінімалістичний LED підвіс J 207/1 V2060
Артикул
V2060
В наявності
2 395 грн
2 993 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 26 |
|---|---|
|
Цоколь
|
LED |
| Потужність, Вт | 12 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
10 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 43 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Підключення | Через блок |
| Вага (кг) | 0.5 |
| Розмір упаковки | 45х16х16 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Мінімалістичний LED підвіс у видовженому корпусі чорного кольору









Кур'єром по Києву