|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Мінімалістичний підвіс з двома варіантами плафонів 11838/1 V1962
Артикул
V1962
Немає в наявності
625 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
| Максимальна висота | 75 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір плафона | 19х10 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
Опис
Мінімалістичний підвіс з двома варіантами плафонів

Кур'єром по Києву