|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Мінімалістичний світильник у видовженому корпусі на 9 плафонів Y 8857B-9 V4083
Артикул
V4083
В наявності
7 675 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 9 |
|---|---|
|
Цоколь
|
GU10 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
10 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Розмір плафона | 10х5 см |
| Розмір монтажної планки | 20 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 3 |
| Розмір упаковки | 86х33х16 см |
Опис
Стильна мінімалістична модель світильника у видовженому корпусі золотого кольору з чорними плафонами-спотами Модель доступна на 3,4,5,9 та 12 ламп

Кур'єром по Києву