|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Настінний світильник для вулиці з скляним плафоном 3041 W BG V1677
Артикул
V1677
В наявності
973 грн
1 430 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 55 |
|---|---|
| Кількість ламп | 1 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Застаріле золото |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
| Розмір плафона | 14х12 см |
| Розмір стельової основи | 21х12 см |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір упаковки | 28х21х18 см |
Опис
Настінний світильник для вулиці з скляним плафоном







Кур'єром по Києву