|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Настінний світильник з вимикачем 11298/1W V2426
Артикул
V2426
В наявності
515 грн
Замовлення від 5 одиниць
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Розмір плафона | 18х15 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Розмір упаковки | 18х18х29 см |

Кур'єром по Києву