|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Незвична золотиста люстра із закрученими ріжками H 9866/10+10 V2765
Артикул
V2765
В наявності
5 325 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 20 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G4 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір плафона | 7х8 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Незвична золотиста люстра із закрученими ріжками на 20 ламп Лампочки в комплекті 4000К (нейтральне денне світло)

Кур'єром по Києву