|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніжний світильник з метеликом D 1201-1 V3460
Артикул
V3460
В наявності
2 269 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 6 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
13 см |
| Максимальна висота | 40 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Вага (кг) | 1 |
| Розмір упаковки | 40х33х22 см |
Опис
Серія вишуканих підвісних світлодіодних світильників з метеликами, які наповнять вашу кімнату теплом та затишком


Кур'єром по Києву